Jak znaleźć psychiatrę?

Bezwględna liczba osób cierpiących na zaburzenia psychiczne stale rośnie. Szacuje się, że co czwarty europejczyk ma w ciągu życia problemy psychiczne. Dodatkowo populacja Europy stale się starzeje a występowanie chorób psychicznych jest powiązane z wiekiem, tzn, wyraźnie rośnie prawdopodobieństwo otępienia, depresji, zaburzeń psychotycznych. Niestety specjaliści psychiatrzy to był zawsze w Polsce towar deficytowy.  Obecnie mamy ich w kraju ok. 3 tysięcy i to głównie w dużych miastach przykre, tym bardziej, że Polska dała Światu czołowe osiągnięcia w tej dziedzinie medycyny. Wystarczy wspomnieć profesora Kępińskiego lub „Zofiówkę” najnowocześniejszy, najlepszy szpital psychiatryczny przedwojennego Świata.

Obecnie szukając usług lekarza psychiatry mamy wybór pomiędzy kolejkami, często kilkumiesięcznymi, w publicznej służbie zdrowia i placówkami prywatnymi. Z reguły oferują one wyższy standard usług, jednak koszt leczenia trzeba pokryć z własnej kieszeni.  Próbując umówić się z lekarzem psychiatrą w Warszawie, praktycznie w każdym gabinecie trzeba poczekać od kilku dni do ok. 2 tygodni. Widać, ze to zapracowani lekarze. Informacje o nich znajdziesz pod adresem http://psychiatra-gabinet.pl/

Tu przedstawiamy prywatną praktykę lekarza psychiatry, która oferuje usługi na terenie warszawskiej Pragi Południe. Ten specjalista ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zawodzie, pracował w najlepszych polskich szpitalach w tym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Obecnie prowadzi wspomnianą praktykę psychiatryczną i współkieruje prywatną Kliniką Medox. Daje mu to praktycznie nieograniczone możliwości diagnostyczne i terapeutyczne. Zapoznaj się z ofertą.